Jakie są najmodniejsze dodatki na wiosnę?

Wiosna przyszła już do nas i zagościła nie tylko w naszych ogrodowych kwietnikach, ale i w nas samych. Dlatego warto wraz z powiewami wiosny zmienić również co nieco w naszym domu i jednocześnie odświeżyć. Najmodniejsze w tym sezonie są błękity oraz różnego rodzaju odcienie zieleni i żółci. Wystarczy kilka dodatków, aby zmienić wnętrze naszego mieszkania.

Jak odświeżyć kuchnię?

Kuchnia jest najbardziej wdzięcznym pomieszczeniem do różnego rodzaju zmian. Najlepsze i najmodniejsze w tym momencie są duże lniane obrusy, gładkie na środku, a bardzo kwieciste na brzegach, przez co sprawiają wrażenie bardzo świeżych i wyrazistych. Do tego doskonale skomponuje się wazon w żywym kolorze oczywiście z żywymi kwiatami, a także kolorowe poduszki na krzesła, na których rodzina zasiada codziennie do wspólnych posiłków.

Odświeżamy salon

Zwykle ze zmianą w salonie czegokolwiek mamy spore problemy, jednak nie na wiosnę! Wystarczy na kanapę zarzucić wiosenny pled w żywych kolorach, a także zmienić obraz wiszący na ścianie i wnętrze nabierze zdecydowanie innego charakteru. Dobrym pomysłem będzie również zmiana firanek orz zasłon na lżejsze i krótsze oraz będących w jasnych kolorach, nawiązujących do pory roku, jaka nastała. Jeśli chcemy, w korytarzu czy w holu możemy ustawić wysokie wazony w kolorze zielonym lub żółtym z kwiatami lub kamienne wazony, wykonane na przykład metodą mozaiki, w której znajdą się różnego rodzaju bukiet żywych kwiatów – doskonała dekoracja nie tylko tej wiosny.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*